Gözyaşı FM Hakkında Kısa Bilgi:

İlahi ağırlıklı yayın yapan Gözyaşı FM dini tema dadır ve merkezi Konya'dır. Tasavvufa dair aklınıza gelen her şeyi bu frekansta bulabilirsiniz. En hit ilahi parçalarını kaliteyle dinleyenlerine ulaştırır. Diğer kanalların aksine çok reklam vermeyen dinleyenlerinin gönlünü doyuran bir formata sahiptir.

Gözyaşı FM

Ülkemizde tasavvufi olarak yayın yapan ve bu sistem üzerinden kendini geliştirmeye çalışan radyo kanallarının sayısı çok fazla değildir. Gözyaşı FM, tasavvufi yayınları ile dinleyicileri ile buluşan az sayıdaki radyo istasyonlarından biridir. Radyo, yayınlarına Konya merkezinden devam etmektedir. Yerel bir radyo olduğu için radyonun frekansları Konya ve çevresinden dinlenebilmektedir. Ancak Gözyaşı FM, internet sayesinde dinleyicilerin her an yanında olan radyo kanallarından biri olmayı başarmıştır.
Konya Gözyaşı FM yayın hayatına farklı bir isimle 1995 yılında başlamıştır. Yayın formatı aynı olmasına karşın o dönem içerisinde Değişim Radyo ismi ile anılmıştır. Kurulumundan bir yıl sonra el değiştiren istasyonu, günümüzdeki ismi olan Gözyaşı FM olarak yayınlarını sürdürmüştür. Radyonun ana amaçları arsında milli ve manevi olarak değerlerin korunması yer almaktadır. Bu bağlamda kanal içerisinde bilgilendirici yayınların yapıldığı bilinmektedir. Radyo içerisinde programlı yayınların yanı sıra Türk Tasavvuf Müziği parçalarına da yer verilmektedir. İçerikler dinleyicilerin yorumlarına ya da önerilerine göre değişim de gösterebilmektedir.

Gözyaşı FM Yayın

Gözyaşı FM yayınlarında bağlantı olanakları çeşitlendirilmiştir. Bu sayede dinleyicilerin kendileri için uygun olan yöntemler üzerinden radyo dinlemeleri mümkün hale gelmiştir. İsteyen kullanıcılar 102.9 frekansını tercih edebilmektedir. Bunun yanı sıra bilgisayarlı dinletiler için radyoda masaüstü uygulaması yer almaktadır. Radyonun masaüstü uygulaması, internet sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilmektedir. İndirilen içerik anında kurularak bir tık ile Gözyaşı FM dinlenmesini sağlamaktadır.
Dinleyiciler radyo erişimlerini Gözyaşı FM mobil sistemleri üzerinden de sağlayabilmektedir. Bu bağlamda kanal öncelikle Android uygulamasını yayımlamıştır. Android cihazlar için ücretsiz olan uygulama da radyo internet sitesinin ana sayfasında yer almaktadır. Dinleyiciler internet sitesi üzerinden program indirmeden de içerik erişimi hakkına sahip olabilmektedir. Dinletiler için internet site kullanımını seçen bireyler siteni farklı uygulamalarını da görebilmektedir. Radyo ana sayfasında Harem-i Şerif’ten canlı yayınlar yapılmaktadır. Üstelik yayın akışları da güncellenerek internet sitesinde yayımlanmaktadır. Bu sayede Gözyaşı FM radyo erişimlerinde istenen programların kaçırılmaması ya da programlara göre bir gün planlanması gibi farklı alternatiflerin değerlendirilmesi mümkün olmaktadır

Gözyaşı FM Kelimeler;

  • Gözyaşı FM
  • Gözyaşı FM dinle
  • Gözyaşı FM canlı dinle
  • Gözyaşı FM radyo dinle
  • CRL
  • canlı radyo
  • radyo dinle

«
Gözyaşı FM
»
Popüler Radyo Yayınları
CRL