Karadeniz FM Hakkında Kısa Bilgi:

Bir kuruluş olmasının yanında dinleyicileri ile özel ve kültürel bir bağı bulunmaktadır. Karasal yayınla beraber Türksat 'tanda dinlenebilmektedir.

Karadeniz FM

Karadeniz, kendine özel müzikleri olan bölgelerimizden biridir. Karadeniz FM ise bu alanda hizmet veren ilk radyo kuruluşu olmak özelliğin sahiptir. Alanının öncüsü olan radyonun ilk yayınlarına 1994 yılında sınırlı bir şekilde başladığı bilinmektedir. Ancak geçen zamanla ve dinleyici destekleri ile Karadeniz FM günümüzde en çok dinlenen radyo kanallarından biridir. Kanalın sunduğu dinlenme iddiası ülkemizde yapılan genel dinleme oranlarının karşılaştırılması sonrasında da ortaya çıkmaktadır.
Karadeniz FM yayınlarında müziklerin yanı sıra kültür tanıtımları da gerçekleştirmektedir. Karadeniz FM bölgesinin adetleri ve insanı hakkında bilgi veren radyo, bu alanda özel programlara da sahiptir. Dinleyiciler programlara hem telefon üzerinden hem de sosyal medya hesaplarından iletişim kurarak katılım sağlayabilmektedir. Böylelikle kanal içerisinde dinleyicilerin fikirlerini öğrenmek ya da sorularının yanıtlarını duymak mümkün olmaktadır. Üstelik Karadeniz FM’de yayınlanan programlarda aralıksız müzik avantajı da bulunmaktadır. İsminden belli olduğu gibi radyoda Karadeniz müziklerine sıklıkla yer verilmektedir. Ancak Karadeniz FM bu alanda farklı türden müzikler de çalmaktadır.

Karadeniz FM Müzik

Karadeniz FM dinleyicileri için önceliğini Karadeniz müziklerinden yana kullanmaktadır. Radyo dinleyicileri yeni çıkan hareketli ve yavaş Karadeniz müziklerini radyo aracılığı ile kesintisiz bir şekilde dinleyebilmektedir. Bunun yanı sıra radyoda artık hemen herkes tarafından bilinen ve klasik olarak kabul edilen müzikler de çalmaktadır. Bireyler yayın bağlantılarında görüşlerini bildirmelerinin yanı sıra programcılara istek parça talebinde bulunabilmektedir. Radyo, dinleyicileri tarafından istenen parçalara öncelik vermektedir.
Karadeniz müziğinin yanı sıra Karadeniz FM canlı yayınlarında Türkçe müziğin diğer kollarını da dinletmektedir. Radyoda özellikle Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği sıklıkla çalmaktadır. Sayılan dalların yanına pop ve arabesk parçalara da Karadeniz FM istasyonlarında rastlamak mümkündür. Üstelik radyo oldukça eski Karadeniz müziklerini de dinleyicileri ile buluşturmaktadır. Radyoda görev yapan programcıların eğlenceli tutumları ise dinleyicilerin keyifli şekilde zaman geçirmelerini sağlamaktadır. Ayrıca dinleyiciler Karadeniz FM’e ait olan internet sitesine giriş yaptıklarında radyoda en çok dinlenen ve en çok istek alan parçalardan oluşan Karadeniz Top 10 şeklindeki listeyi de görüntüleyebilmektedir.

Karadeniz FM Kelimeler;

 • Karadeniz FM
 • Karadeniz FM dinle
 • Karadeniz FM canlı dinle
 • Karadeniz FM radyo dinle
 • CRL
 • canlı radyo
 • radyo dinle

«
Karadeniz FM
»
Karadeniz FM canlı dinle

Karadeniz FM

Mesajlar

 • İBRAHİM Tatlı
  DUA EDİN BİZLERE İDLİB TE SAVAŞAN KARDEŞLERMİZE ŞANLIURFA
 • İBRAHİM TATLI
  VATANIMIZIN GÜZEL İNSANLARI KARADENİZLİLER ŞANLIURFA`dan SELAMLAR
 • cengiz KAPÇAK
  SİVAS tan selam olsun TÜRKİYEMİN Karadenizine her sözü anlam taşıyan ha bu sözleri gönderin gelsin bekleyurum
 • Latif Aykara
  Emeği geçen arkadaşlara teşekkür eder, başarılar dilerim.
Mesajı Gönder
Popüler Radyo Yayınları
CRL