Mesaj FM Hakkında Kısa Bilgi:

Mesaj FM yani 'Hayatı Kuşatan Radyo' Kocaeli ve çevresinde karasal yayından dinlenebilmektedir. Kocaeli merkezli yayın yapan kanal mistik çizgide yürümektedir.

Mesaj FM

Mesaj FM Marmara Bölgesi’nde bilinen radyo istasyonlarından biridir. 1994 yılından bu yana yerel olarak hizmet veren istasyon akıncılar Group bünyesinde bulunmaktadır. Radyonun bilinen önemli özelliklerinden biri bilgi içerikli programlar yapması ve yayıncılarını deneyimli personellerden seçmesidir. Programcılar özellikle yayınlarda tercih ettikleri üslup ve dil konusuna dikkat etmektedir. Radyoya dinleyicilerin katılım sağlayabilmeleri için farklı yöntemler de sunulmaktadır. Böylece programların interaktif olarak yürütülmesi sağlanmaktadır.
Radyonun yayınlarının Marmara Bölgesi’nde tanınması karasal ağı ile alakalıdır. Mesaj FM yayınları böylece bölgenin on dört farklı merkezinde frekanslı sistemlerden dinlenebilir hale gelmiştir. Ancak artık gelişen radyoculuk teknolojileri sayesinde radyonun dünyanın farklı bölgelerine yayın yapabilmesi de sağlanabilmektedir. Bunun için internet bağlantılarından destek alınmaktadır. Farklı sitelerden ya da Mesaj FM’e ait olan resmi site üzerinden Web Player sistemleri ile naklen radyo dinlenebilmektedir. Ayrıca Mesaj FM internet sitesi ana menüsünde bir istek hattı sekmesi yer almaktadır. Dinleyiciler ismi geçen sekmeyi kullanarak programcılardan istekte bulunabilmektedir.

Mesaj FM Format

Bölgesel yayın lisansına sahip olan Mesaj FM formatında milli ve manevi değerlere önem verilmesi kendini göstermektedir. Radyo 24 saat boyunca aralıksız bir şekilde yayın hayatını sürdürmektedir. Bu bağlamda yayınlarda tefsir sohbetlerinden fıkıh bilgilerine kadar değişim gösteren programlara yer verilmektedir. Böylece bilmeyenler için Mesaj FM formatının tasavvufi ve dini değerlere öncelik göstererek belirlendiği de açıklanmış olmaktadır.
Mesaj FM canlı yayınlarında programların tamamı dini içeriklerden meydana gelmemektedir. Hazırlıkları ve sunumları programcılar tarafından yapılan farklı emlak ve tarih içerikleri de sitede yer almaktadır. Üstelik bağlantı sistemlerinde bahsedilmemiş olsa bile Mesaj FM’i farklı bölgelerde dinleyebilmek için internet sitesi girişi şart değildir. Radyo içerisinde IOS ve Android uygulamaları bulunmaktadır. Dinleyiciler, cihazlarının işletim sistemlerine göre siteden bir tık ile programları indirebilmektedir. Uygulama destekli yayınlar sayesinde radyo erişimleri internet sitesine girilmesine gerek kalmadan sağlanabilmektedir. Üstelik uygulama kalitesi neticesinde Mesaj FM için profesyonel bir şekilde tasarlanan mobil sistemler, cihazların yavaşlamasına ya da hafızalarda büyük yer kaplaması sorunlarına da yol açmamaktadır.

Mesaj FM Kelimeler;

  • Mesaj FM
  • Mesaj FM dinle
  • Mesaj FM canlı dinle
  • Mesaj FM radyo dinle
  • CRL
  • canlı radyo
  • radyo dinle

«
Mesaj FM
»
Popüler Radyo Yayınları
CRL