Mydonose Radyo Hakkında Kısa Bilgi:

Yayın hayatına 1998 İstanbul merkezli başlamıştır ve İngilizce ve Türkçe olarak yabancı müzikleri dinleyenlerine sunar. Türkiye'de radyo alanında bir çok yeniliğe imza atmıştır radyo otomasyon sistemini ilk kullanan kuruluştur. Dinleyenlerine kesintisiz ve kaliteli yabancı müzikle buluşturur.

Mydonose Radyo

Yabancı hit müzik takipleri uzun süreden bu yana Mydonose Radyo ile yapılmaktadır. Radyonun ilk yayınlarına 1998 yılında imza attığı bilinmektedir. İstanbul’dan dinleyicilerine en popüler yabancı müzikleri ulaştıran kanal, aynı zamanda interaktif programlara da imza atmıştır. Ancak o dönemlerde internet yayıncılığı gelişmediği için Mydonose Radyo erişimleri sadece belli bölgelerde belli istasyonlar üzerinden sağlanabilmiştir. Radyonun günümüzdeki halini alması ise 2010 senesine denk gelmektedir.
Mydonose Radyo yayınlarına 2010 yılına kadar Raysaş Holding bünyesinden devam etmiştir. Ancak 2010 yılında radyo, Karnaval Media Group himayesine geçmiştir. Karnaval, internet yayıncılığı anlamında hizmet veren istasyonlardan biri olduğu için radyonun karasal olarak yayın hakları ise Virgin Radio tarafından satın alınmıştır. Bu sayede Mydonose Radyo yenilenen yüzü ve sahipleri ile yayın hayatını sürdürmeye başlamıştır. Mydonose Radyo’nun el değiştirmesinin içerik yönünden farklı bir politika üzerinden ilerlemesine neden olmamıştır. Radyo içerisinde halen yabancı müziklerin en popülerleri ve en çok istek alanları çalmaktadır.

Mydonose Radyo Canlı Yayın

Karnaval Mydonose Radyo canlı yayınlarında bilinen programcılar ile devam etmektedir. Üstelik radyo içerisinde programların yanı sıra farklı DJ performansları da yayınlanmaktadır. DJ performansları sırasında klasik halleri bilinen yabancı şarkıları mix şeklinde dinleyiciler ile buluşturulması sağlanmaktadır. Dinleyiciler radyo erişimleri için Karnaval resmi internet sitesini tercih edebilmektedir. Bu alanda Karnaval bünyesindeki radyolar arasından Mydonose Radyo bulunarak açılması yayınlara bağlantı kurulması için yeterli olmaktadır.
Dinleyicilerin Mydonose Radyo uygulamaları ile yayınlara erişim sağlamaları da mümkündür. Uygulamalar yine Karnaval sitesi üzerinden indirilebilmektedir. Bunun yanı sıra Smart TV ile de uyumlu olan Mydonose Radyo, dinleyicilerine farklı avantajlar sunmaktadır. Örneğin bu şekilde kurulan bağlantılarda radyoda çalmış olan son on şarkıya erişim sağlanabilmektedir. Üstelik son şarkıların sadece isimleri değil şarkı sözleri de ulaşılabilir hale gelmektedir. Bunun yanı sıra programcıların yayınları sistem tarafından takip edilmektedir. En yeni müzik haberlerinin ve eğlenceli sohbetlerin kaçırılmaması için programların tekrarının dinlenmesi yeterli olacaktır. Sayılanlara ek olarak dinleyiciler haber erişimlerini Mydonose Radyo’nun kullandığı sosyal medya hesaplarından da sağlayabilmektedir.

Mydonose Radyo Kelimeler;

  • Mydonose Radyo
  • Mydonose Radyo dinle
  • Mydonose Radyo canlı dinle
  • Mydonose Radyo FM dinle
  • Mydonose Radyo radyo dinle
  • CRL
  • canlı radyo
  • radyo dinle

«
Mydonose Radyo
»
Popüler Radyo Yayınları
CRL