NTV Spor FM Hakkında Kısa Bilgi:

NTV Spor 'Sporun Sesi' olmuştur. Televizyon kanalı olan NTV Spor ile ortak yayınları vardır. Sadece futbol değil sporun her dalından haberlere yer vermektedirler. Basketbol, tenis, atletizm gibi bir çok dalıda takip edebilirsiniz. En iyi yorumcuların sunuculuğu ile spor programları NTV Spor'da sizleri bekliyor.

NTV Spor FM

NTV Spor FM, NTV radyoları içerisinde bulunmaktadır. Sporseverler için özel haberlerden farklı programlara kadar içerikleri zengin olan radyoda, interaktif yayınlar da yapılmaktadır. Radyonun kurumsal kimliği Doğuş Yayın Grubu tarafından oluşturulmuştur. Bu nedenden ötürü frekanslar bakımından hemen her yerden NTV Spor FM dinlemek mümkündür. Ancak daha iyi hizmet için belli aralıklarla radyonun frekansları güncellenmektedir. Bu neden yüzünden kaliteli sesler için radyonun güncel frekans listesinin takip edilmesi gerekmektedir.
NTV Spor FM gerçekleştirmiş olduğu yayınlarda sadece Türkiye spor gündemine odaklanmamaktadır. Özellikle spor içerikleri hakkında haber niteliği taşıyan programlarda dünyadaki önemli spor gelişmelerinden de bahsedilmektedir. Günlük ve saatlik olarak da yinelenen spor haberlerine ilişkin olan yayın bilgileri radyonun internet sitesinde yer almaktadır. İnternet sitesi aynı zamanda içerik güncellemeleri ya da yayına yeni başlayan spor programları hakkında da bilgi edinilesini sağlamaktadır. Ayrıca bireyler radyo yayınlarını internet üzerinden de kesinti yaşamadan takip edebilmektedir.

NTV Spor FM Programları

Sporseverler için hazırlanan NTV Radyo Spor yayınlarının dinlenme oranları bir hayli fazladır. Bu neden yüzünden kanal içerisinde farklı spor yayınlarının programları devam ettirilmektedir. Her gün spor haberlerinin güncel olarak verildiği kanalda aynı zamanda; Engelsiz, Efsane Sporcular, Çift Forvet ve Ateş Arabaları şeklinde isimleri olan programlar da bulunmaktadır. Efsane Sporcular programında isminden de belli olduğu gibi ülkemizde efsane haline gelmiş olan sporcular hakkında bilgilendirmeler yapılmaktadır. Sporcuların kariyerleri hakkında bilgiler verilen yayında özel yaşama ait anekdotlara da yer verilmektedir.
NTV Spor FM programlarından olan Ateş Arabaları belgesel niteliği taşımaktadır. Ayhan Aktaş tarafından sunumu yapılan Engelsiz programında ise engelli olan sporcuların hayat hikâyeleri anlatılmaktadır. Ayrıca program her yeni bölümünde farklı bir engelli sporcuyu konuk olarak almaktadır. Çift Forvet, Cem Dizdar ve Gürcan Bilgiç tarafından sunulmaktadır. Bu programda ise spor gündeminin günlük olarak yorumlaması yapılmaktadır. Akşam saatlerinde yayınlanan program o gün içerisinde oynanan maçlardan spor gündemini sarsan haberler kadar pek çok farklı konu başlığı üzerinden interaktif bir şekilde yayınlarını devam ettirmektedir.

NTV Spor FM Kelimeler;

  • Ntv Spor FM
  • Ntv Spor FM dinle
  • Ntv Spor FM canlı dinle
  • Ntv Spor FM radyo dinle
  • CRL
  • canlı radyo
  • radyo dinle

«
NTV Spor FM
»
Popüler Radyo Yayınları
CRL