Radio Virgin Hakkında Kısa Bilgi:

Dünya üzerinde en çok dinlenen radyolar dandır, 8 ülkede ve en kaliteli şekilde en çok dinlenen yayanlardandır. En popüler parçaları eşsiz bir sunumla bize ulaştırır. Güne Geveze ile başlarsanız enerji dolu bir gün sizi bekliyor demektir. Üniversite öğrencilerince bir çok ödüle layık görülen gençlerin beğenisi kazanan bir yayıncılık anlayışına sahiptir.

Virgin Radio

Virgin Radio, yayınları dünya çapında olduğu için en bilinen radyo istasyonlarından biridir. Radyonun yayınlarını ülkemizde de yapmaya başlaması 2008 yılına denk gelmektedir. Radyonun dinlenmesi frekanslar üzerinden gerçekleşebilmektedir. Karasal yayın bandı iyi olan radyo, teknolojik imkânlar ile de yayınlarını dinleyicileri ile buluşturabilmektedir. Bu alanda özellikle dijital altyapı sistemlerinden ötürü internet bağlantıları ile de Virgin Radio yayınlarına erişim gerçekleştirmek mümkündür.
Yayınlarının dinleyicilere daha iyi ulaşabilmesi için Virgin Radio Karnaval grubunda yer almaya başlamıştır. Bu sayede radyo Karnaval uygulamaları üzerinden de dinlenebilme özelliğine sahip olmuştur. Karnaval uygulamaları ile radyo sadece Karnaval resmi internet sitesinden dinlenmemektedir. Radyo için IOS, Android uygulamaları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra bilgisayarların işlerim sistemlerine göre masaüstü uygulamalar da üretilmiştir. Dinleyicilerin program erişimleri için istedikleri herhangi birini ücretsiz olarak dinlemeleri de mümkündür. Karnaval uygulamaları, radyoda çalmış olan son 10 şarkıyı ya da şarkıların sözlerini gösterebilmektedir. Yine uygulamalar sayesinde önceden yayınlanmış olan programlar bant yayınları üzerinden dinlenebilmektedir.

Virgin Radio İçerik

Virgin Radio canlı yayınlarında içerik olarak yabancı pop müzikleri ya da hit müzik türlerini tercih etmektedir. Bu sayede dinleyicilerin hareketli zamanlar geçirmeleri hedeflenmektedir. Radyonun programcıları ile yayınlarının olduğu da bilinmektedir. Cemil Orhon saat 07:00 itibari ile başladığı Sabah Horonu programı sayesinde güne hareketli bir başlangıç yaptırmaktadır. Üstelik radyonun yayınlarında tercih ettiği parçalar dans müziklerinden en yeni çıkan mix’lere kadar farklı alternatiflerden de oluşmaktadır. Böylelikle belli şarkıların hiç duyulmamış türleri Virgin Radio ile dinlenebilmektedir.
Bireyler için Virgin Radio programları Lori Barokas ile U Dönüşü isimli yayınla devam etmektedir. Program içerisinde sadece müzik yayınları bulunmamaktadır. Dinleyiciler aynı zamanda eğlenceli ve kazandıran yarışmalara da katılım sağlayabilmektedir. Mesut Süre ile Rabarba ise akşam saatlerinde yayına sunulan Virgin Radio programları arasındadır. Program oldukça eğlenceli olması ile bilinmektedir. Yayınların tamamına iletişim sistemleri üzerinden katılımcı olmak mümkündür. Programcılar sosyal medya hesaplarına gelen yorumları ya da istekleri de canlı yayınlar sırasında paylaşarak yayınların aktif bir şekilde devam etmesini sağlamaktadır.

Radio Virgin Kelimeler;

  • Radio Virgin
  • Radio Virgin dinle
  • Radio Virgin canlı dinle
  • Radio Virgin radyo dinle
  • Radio Virgin FM dinle
  • CRL
  • canlı radyo
  • radyo dinle

«
Radio Virgin
»
Popüler Radyo Yayınları
CRL