Süper FM Hakkında Kısa Bilgi:

Süper FM Yayın hayatına Fatih Erkoç'un "Oynatmaya Az Kaldı" parçasıyla başlayan kanal yıllarca "Türkiye'nin En Süperi: Süper FM" sloganı ile yayınına devam etmektedir. Türkiye'nin ilk özel radyolarından olan Süper FM son olarak Karnaval.com'un ismini alarak Karnaval Media Group olarak yayınlanmaya devam etmektedir.

Süper FM

Ülkemizde eski zamanlardan bu yana yayın yapan özel radyo istasyonlarının sayısı fazla değildir. Süper FM 1992 yılında yayın yapmaya başlayarak ülkemizin ilk özel radyo istasyonlarından biri olarak anılmak hakkını da elde etmiştir. Zaman içerisinde sistemlerini teknolojik imkânlara göre değiştiren radyo, alınan verilere göre halen en çok tercih edilen radyo istasyonlarından biri olan görülmektedir. Radyonun merkezi İstanbul olduğu için pek çok ünlü ismi konuk ettiği de bilinmektedir.
Süper FM canlı yayınlarında Süper Konuk ismi altında programlar düzenlenmektedir. Programlara ülkemizin en popüler sanatçıları konuk alınmaktadır. Konuklar hem şarkıları ile hem de hoş sohbetleri ile dinleyenlere eriştirilmektedir. Üstelik konuklara istenen soruların yöneltilebilmesi için programcılar iletişim sistemlerini de maksimum oranlarda kullanmaktadır. Radyo yayıncıları, programlarında hangi isimlerin ne zaman konuk olacağına yönelik bilgilendirmeleri öncesinden yapmaktadır. Bu sayede dinleyenlerin programlardan uzun süre öncesinden haberdar olmaları sağlanmaktadır. Üstelik programlarda sadece sohbet edilmemektedir. Popüler şarkılar da sohbetlere eşlik etmektedir. 

Süper FM Radyo Kanalı

“Sınırsız Hit Müzik” sloganı bulunan Süper FM radyo kanalı Karnaval Media Group içerisinde yer almaktadır. bu sayede radyonun karasal ağının geniş olma özelliği online yayınlarında da görülmeye başlanmıştır. Dinleyiciler online radyo erişimlerini ister mobil cihazlarından ister bilgisayarlarından anında sağlayabilmektedir. Üstelik erişimler neticesinde dinleyicilerin program – uygulama indirip indirmemeleri tercihlerine bırakılmıştır. İsteyen bireyler internet üzerinden aktif olarak yayınlara erişim sağlayabilmektedir.
Radyo tutkunları için hazırlanan Süper FM programlarında maksimum eğlence garanti edilmektedir. Ülkemizin en bilinen radyo programcıları ve ünlü isimleri radyo içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Geveze’nin Oyunu son zamanlarda Süper FM içerisinde en çok dinlenen programlardan biridir. Ayrıca radyonun Süper 20 isimli programı da bir hayli ilgi çekmektedir. Süper 20 içerisinde en çok dinlenen popüler şarkılar yer almaktadır. Sıralı bir şekilde bir numaraya doğru ilerleyen program içerisindeki şarkılar haftalık olarak değişim göstermektedir. değişimlerde radyoda çalınan şarkıların oranları baz olarak alınmaktadır. Süper FM online dinlemeler konusunda interneti tercih eden bireyler için şarkıların isimlerini ve kim tarafından seslendirildiklerini de yayımlamaktadır.

Süper FM Kelimeler;

 • Süper FM
 • Süper FM dinle
 • Süper FM canlı dinle
 • Süper FM radyo dinle
 • CRL
 • canlı radyo
 • radyo dinle

«
Süper FM
»
Süper FM canlı dinle

Süper FM

Mesajlar

 • Dinleyici
  05416110063 boyaci urfadan
 • faruk
  çok güzel ama çogu kalalda ses yok ses açma ve kısma yok
 • emre kılınc
  samsunda hep süperfm dinliyoruz.mustafa sandal zeynep bastık ı cok calın lutfen...
 • REYNMEN
  yalan söyleme gözlerime bak (X2) yalan söyleme gözlerime bak (X2) nasıl oldu gözlerine kandım (X2) nasıl oldu gözlerine kandım (X2) döner başım yine gözlerin ela çünkü gözlerin ela (X2)
 • HOME ÇARŞIM AVM
  BİZ MAĞAZAMIZDA SÜPER FM ÇALIYORUZ AMA REKLAM ÇIKMASA SÜPER OLUR İNSTAGRAM: homecarsimavm
 • ömer üstün
  süper fm süper yayın teşekkürler
Mesajı Gönder
Popüler Radyo Yayınları
CRL