Ülkü FM Hakkında Kısa Bilgi:

İsmi ile de hedefi hakkında ip ucu veren Ülkü FM farklı dinleyici çizgisiyle ve fikri programları ile yayın hayatını sürdürüyor. 1992 de yayın hayatına farklı bir formatla başlayıp yine fikre ağırlık veren bir anlayışı vardır.

Ülkü FM

Yerel radyo istasyonlarından biri olan Ülkü FM, yayınlarına Konya merkezinden devam etmektedir. Kurulum merkezi olarak Konya’yı tercih eden radyo yayın hacmini Konya’ya yakın olan bölgelerde de devam ettirmektedir. Bu sayede radyonun frekans yayınları Konya’ya yakın olan yerlerden takip edilebilmektedir. Radyo sloganı olan “Gönüllerin Radyosu” ise sık bir şekilde yayın aralarında ve içlerinde tekrar edilmektedir. Yayınlarda müzik seçimi olarak ülkemizin önemli değerlerinden olan Türk Sanat Müziği eserleri ve halk müziği parçaları çalınmaktadır.
Dinleyiciler Ülkü FM yayınlarına 24 saat boyunca erişim sağlayabilmektedir. Radyo aralıksız olarak yaptığı yayınlarca canlı olarak yayımlanan programlara da yer vermektedir. Canlı programlarda üzerine konuşulan sohbetlere bahsettiğimiz müzik türleri ile aralar verilmektedir. Ayrıca radyonun belli dönemlerde üst üste yılın radyosu ödülüne layık görüldüğü de bilinmektedir. Konya Vizyon isimli derginin gerçekleştirmiş olduğu anketler neticesinde verilen ödüle, halk oylamaları neticesinde erişim sağlanmıştır.

Ülkü FM Radyo Yayın

Ülkü FM radyoculuk alanında yapmış olduğu yayınlarında haberlere duyarsız kalmamaktadır. Radyo içerisinde farklı haber kanalları ve farklı yorum programları da bulunmaktadır. Özellikle seçim gibi önemli dönemlerde siyaset alanında yapılan programların sayısı artırılmaya çalışılmaktadır. Böylece kanal içerisinden bilgi alınması mümkün hale gelmektedir. Haber yorumlarını ve bilgilendirmeyi amaçlayan programların sunucuları alanlarında uzman olarak görülen kişiler arasından seçilmektedir. Yorum programlarında sunucuların bahsi geçen konu ile alakalı görev yapan ya da bilgi sahibi olan bireyleri yayınlarına konuk ettikleri de gerçektir.
Radyo dinleyicileri Ülkü FM programlarını web destekli olarak da dinleyebilmektedir. Radyonun internet sitesinden de farklı platformlardan da kanal erişimi sağlamak mümkündür. Bu alanda radyonun sadece Konya çevresinden duyulmaması da garantilenmektedir. İnternet bağlantıları neticesinde kesintisiz olarak verilen yayınlar dünyanın her yerinden dinlenebilmektedir. Üstelik radyonun internet sitesinde haber akışlarında yorumlanan gündem haberleri konu başlıklarına göre ayrılarak yayımlanmaktadır. Görseller ile desteklenerek yayımlanan haberler devamlı şekilde güncellenmektedir. Radyonun internet sayfasında bulunan haber içeriklerinin altında yorum bırakmak ya da radyo programcılarına ulaşmak da sistem olanaklarındandır. Programcılar iletişimler için sosyal medya hesapları da tercih edebilmektedir.

Ülkü FM Kelimeler;

  • Ülkü FM
  • Ülkü FM dinle
  • Ülkü FM canlı dinle
  • Ülkü FM radyo dinle
  • CRL
  • canlı radyo
  • radyo dinle

«
Ülkü FM
»
Popüler Radyo Yayınları
CRL