Sitene TV Yayın Akışı EkleSitene Canlı TV EkleSitene Radyo Ekle

Sitene Radyo Ekle

Web sitenize radyo yayınları ekleyip kendi sitenizde dinletebilirsiniz.

Önemli: Radyo ekleme kodlarını sitenize eklediğiniz anda çalışmaya başlar. Eklenen her site ekibimiz tarafından incelenmektedir. Spam veya bize zarar verecek şekilde paylaşılan kodlar engellenme yapılacaktır. Bu tür sorunlarla karşı karşıya gelmemek için contact[at]canliradyolive.com veya iletişim kısmından bize web sitenizi bildiriniz.

Web sitenizde kullanıcılarınıza canlı radyo dinletmek istiyor iseniz doğru adrestesiniz. Web sitenize radyo yayınları eklemek için bir çok yol vardır. Sürekli çoğalan listemiz ile size en iyi hizmeti sunmak isteriz kesintisiz şekilde radyo dinletebilirsiniz. Bütün tarayıcı ve internet sayfalarına uyum gösteren iframe kodu ile hızlı bir şekilde tüm radyoları ekleyebilirsiniz.

Sitenize ekliyeceğiniz radyoları nasıl eklemek istediğinize karar vermelisiniz. Tek bir radyo kanalını eklemek istiyorsanız eklemek istediğiniz radyo kanalının embed kodunu almalısınız. Tüm radyo kanallarını eklemek istiyorsanız tüm radyolar iframe kodunu kullanarak kolayca ekleyebilirsiniz. Web sitenizde nerde radyo dinletmek istiyor iseniz o sayfaya iframe kodunu eklemelisiniz

Sitenize radyo player kodu eklmek için, öncelikli olarak player'i kendi siteniz veya sayfanıza göre renkler ve özellikler için aşağıdaki form aracılığı ile düzenlemenizi öneririz. Embed kodu modifiye etmenize müsait bir yapıya sahiptir. Boyutlandırma, renk ayarları, auto play ve ekolayzer ayarları bulunmaktadır.

Sitemize destek olmak için:

Verdiğimiz hizmetten memnun iseniz. Web sitenizin her hangi bir sayfasına bizim kodumuzu ekliyelerek bize destek olabilirsiniz. Kesintisiz hizmet için bize destek olun.

CRL Destek Linki:

Kodun Önizlemesi:

Canlı Radyo yayınları CanliRadyoLive.com tarafından desteklenmektedir.

Canlı Radyo Embed - Tek Radyo Playeri

Dinletmek istediğiniz radyo kanalını seçip iframe kodunu sitenize ve kişisel blogunuza ekleyebilirsiniz. Bu kodu dinletmek istediğiniz sayfalara tek tek eklemeniz gereklidir. Örnek olarak bir radyo sitesi yapıcak iseniz bu kodu tek tek her sayfanıza eklemeniz gereklidir. Web sitenize radyo kodu eklemek için doğru adrestesiniz. Yayınını eklemek istediğiniz radyonun kodunu aşağıda boyutlarını ayarladıktan sonra alabilirsiniz.

NOT: Radyo kanallarının yayınlarının kodu sadece iframe olarak mevcuttur.

Radyo Kanalı :
Player Boyutu :
px Genişlik (width)
Anlık Bilgi :
Ekolayzer :
Auto Play :
Player Zemini :
Player Renk :
Embed Kodu :
Ifame Kodu:

Canlı Radyo Embed Kodu (Iframe) - Radyo Listeli, Tüm Radyolar

Burdaki kod ile tüm radyo kanallarını tek bir kod ile sitenize ekleyebilirsiniz. Bu kodu sayfanızda sadece iframe ile çalışmaktadır. İstediğiniz tüm ayarları seçtikten sonra "Önizleme Uygula" butonu ile yayınlamadan önce nasıl göründüğüne bakabilirsiniz. Bu kodu çalışmasını istediğiniz yere yapıştırınız. Eğer isterseniz kanalların logolarını ayarlardan aktif edip siteniz de logoların görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu iframe kodu tek radyo kanal iframe kodundan farklı olarak ek bir radyo listesine sahip olup, radyolar içersinde arama ve radyo player renklendirme dışında radyo listesi düzenleme seçenekleri yer almaktadır. Tüm ayarları yaparak nasıl göründüğünü ve çalıştığını kontrol ettikten sonra radyo yayını vermek istediğiniz yere yayın kodunu koymanız yeterli olacaktır. Siteme radyo eklemek istiyorum, diyen web site sahipleri bizden aldığınız kod ile tek işlemle radyo kodunu web sitenize ekleyebilirsiniz. Ücretsiz ve bedava html kodu ile siteniz de radyo yayını yapabilirsiniz.

HTML radyo player embed kodunu siteme nasıl eklenir diyorsanız, kolay bir şekilde bizden aldığınız kod ile radyo yayını sitenizde aktif edebilirsiniz. Radyo yayınını kodu arıyor iseniz bizimle tek bir kod ile sitenizde kesintisiz radyo yayın hizmeti verebilirsiniz. Sitene radyo html kodu ile ilgili tüm bilgileri bizde bulabilirsiniz. Verdiğimiz hizmet sayesinde kullanıcılarınıza kolay bir şekilde radyo dinletebilirsiniz.

NOT: Klavye üzerinden yön tuşları (aşağı-yukarı) ile geçiş için herhangi bir radyonun açık olması gerekmektedir.

Açılış Radyosu :
Radyo Player Boyutu :
X (Genişlik X Yükseklik)
Arama :
Logo :
Anlık Bilgi :
Ekolayzer :
Auto Play :
Player Zemini :
Player Renk :
Zemin Rengi :
Numara Rengi :
Yazı Rengi :
Üzerinde İken Yazı :
Seçili Kanal Yazısı :
Embed Kodu :
Ifame Kodu:


Etiketler:

CRL